۱۱:۵۴:۱۰ - شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ظریف: آماده‌ایم با مقامات کشورهای خلیج فارس در هر زمانی دیدار و گفتگو کنیم/ آمریکایی‌ها از ۶۰۰۰ مایل دورتر به منطقه ما آمدند؛ این تحریک آمیز نیست؟!
وزیر امور خارجه کشورمان تاکید کرد: «این سیاست که آنچه مال من است، مال من است و آنچه مال شماست قابل مذاکره است، جواب نمی دهد.»     به گزارش ایران اینفورمر ؛ محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در گفتگو با PBS در نیویورک گفت: «اقدامات ایران تحریک آمیز است؟! ما در منطقه خودمان […]

وزیر امور خارجه کشورمان تاکید کرد: «این سیاست که آنچه مال من است، مال من است و آنچه مال شماست قابل مذاکره است، جواب نمی دهد.»

 

 

به گزارش ایران اینفورمر ؛ محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در گفتگو با PBS در نیویورک گفت: «اقدامات ایران تحریک آمیز است؟! ما در منطقه خودمان هستیم. آمریکایی ها از ۶۰۰۰ مایل دورتر به منطقه ما آمدند؛ این تحریک آمیز نیست؟!»

ظریف یادآور شد: «مگر در سال ۲۰۱۶ در آمریکا بجای انتخابات، انقلاب شده که زیر همه توافقات دولت های قبلی زده اند؟!»

ظریف تاکید کرد: «این سیاست که آنچه مال من است، مال من است و آنچه مال شماست قابل مذاکره است، جواب نمی دهد.»

وزیر امور خارجه گفت: «من معمولا با نمایندگان کنگره آمریکا از هر حزبی به عنوان نمایندگان مردم آمریکا نه به عنوان فرستاده کسی و البته به درخواست خودشان دیدار می کنم.»

ظریف همچنین گفت: «آماده ایم با مقامات کشورهای خلیج فارس در هر زمانی دیدار و گفتگو کنیم.»

ظریف در بخش دیگری از این مصاحبه خاطرنشان کرد: «حزب الله یک گروه مهم در لبنان است که در دولت، مجلس و جامعه این کشور حضور فعال دارد و نیرویی ثبات ساز است.»

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب