۱۵:۵۲:۰۳ - یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیرکل‌ امنیتی انتظامی استانداری اصفهان: از شرکت توسعه و تجهیز گله‌مندیم مهندس ایزدی مدیرکل امنیتی، اننتظامی استانداری…
مدیرکل‌ امنیتی انتظامی استانداری اصفهان: از شرکت توسعه و تجهیز گله‌مندیم مهندس ایزدی مدیرکل امنیتی، اننتظامی استانداری و رئیس کمیسیون ورزش استان اصفهان از آماده بودن استادیوم نقش جهان برای برگزاری دیدار سپاهان و استقلال تهران خبر داد. به گزارش ایران اینفورمر مدیرکل‌ امنیتی ,مهندس ایزدی گفت: بر اساس هماهنگی‌های قبلی انجام شده، امروز از […]

مدیرکل‌ امنیتی انتظامی استانداری اصفهان: از شرکت توسعه و تجهیز گله‌مندیم مهندس ایزدی مدیرکل امنیتی، اننتظامی استانداری و رئیس کمیسیون ورزش استان اصفهان از آماده بودن استادیوم نقش جهان برای برگزاری دیدار سپاهان و استقلال تهران خبر داد.

به گزارش ایران اینفورمر مدیرکل‌ امنیتی ,مهندس ایزدی گفت: بر اساس هماهنگی‌های قبلی انجام شده، امروز از ورزشگاه نقش جهان بازدید شد و اشکالات فنی، ایمنی و امنیتی که قبلاً وجود داشت با سعی و تلاشی که مسئولین اجرایی در سازمان‌های مختلف داشتند برطرف شده است؛ کاستی هایی نیز وجود دارند که امیدواریم در مراحل بعدی، این کاستی‌ها برطرف شوند ولی در کل، مجموعه نقش جهان آمادگی برگزاری مسابقات در سطح ملی و بین المللی را دارد و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

مدیرکل‌ امنیتی مهندس ایزدی ضمن ابراز گله مندی از شرکت توسعه و تجهیز بابت تاخیر در انعقاد قرارداد با شرکت فولاد مبارکه گفت: از شرکت توسعه و تجهیز درخواست داریم تعهدات خود را هر چه سریعتر عملی سازد تا بتوانیم بهره مندی بیشتری از این ورزشگاه داشته باشیم. اگر به تاریخچه عملیات ساختمانی این استادیوم نگاه کنید، متوجه می‌شوید که مدت زیادی طول کشیده تا این ورزشگاه به بهره برداری برسد؛ همین موضوع هم برای انعقاد قرارداد فی مابین شرکت توسعه و تجهیز، باشگاه سپاهان و مجموعه فولاد مبارکه رخ داده و باز طولانی شده است. قرار بوده این قرارداد سریع‌تر عملیاتی شود ولی تا امروز این قرارداد منعقد نشده و در این جلسه از نماینده شرکت توسعه و تجهیز خواستیم که موضوع را پیگیری کنند.

مدیرکل‌ امنیتی ادامه داد: مجموعه استانداری اصفهان و خصوصا شخص استاندار، معاونت عمرانی استانداری و دیگر مسئولین که در این زمینه تلاش دارند پیگیر این موضوع هستند که سریعتر این قرارداد منعقد شود. مدیرکل‌ امنیتی مهندس ایزدی در پاسخ به سوالی مبنی بر مشکلات تردد هواداران در ورود و خروج از استادیوم نقش جهان گفت: قرار است جلسه مشترکی با حضور مسئولین راه و شهرسازی، شهرداری اصفهان، دست اندرکاران شرکت فولاد مبارکه و باشگاه سپاهان و دیگر مبادی ذیربط برگزار و در آن جلسه راهکار ها و طرح های مناسبی را بررسی و اجرایی کنیم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب