۱۴:۲۷:۲۳ - چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سونامی در کشتی / پس از استعفای خادم، اعضای شورای فنی کشتی آزاد هم استعفا کردند
سونامی در کشتی / ابراهیم جوادی یکی از اعضای شورای فنی کشتی آزاد اعلام کرد با توجه به استعفای رسول خادم ما نیز استعفای خود را از حضور در این شورا اعلام می‌کنیم چرا که با این شرایط نمی‌توان کار کرد. رسول خادم رییس فدراسیون کشتی دقایقی قبل به دنبال فشارهای زیاد در رابطه با […]

سونامی در کشتی / ابراهیم جوادی یکی از اعضای شورای فنی کشتی آزاد اعلام کرد با توجه به استعفای رسول خادم ما نیز استعفای خود را از حضور در این شورا اعلام می‌کنیم چرا که با این شرایط نمی‌توان کار کرد.

رسول خادم رییس فدراسیون کشتی دقایقی قبل به دنبال فشارهای زیاد در رابطه با موضوع قرار نگرفتن کشتی گیران ایران مقابل اسرائیل و عدم ورود مسئولان سیاسی و ورزشی درخصوص تعیین تکلیف این موضوع، از سمت خود استعفا کرد.

سونامی در کشتی

به گزارش ایران اینفورمر؛ ابراهیم جوادی عضو شورای فنی کشتی آزاد در همین رابطه اعلام کرد: من و دیگر اعضای شورای فنی کشتی آزاد نیز از سمت خود استعفا می‌دهیم و با این شرایط حاضر به کار نیستیم. خادم چند روز است که این موضوع را بارها گوشزد کرده که مسئولان درباره حضور نیافتن کشتی‌گیران و ورزشکاران ایران مقابل حریفان اسرائیلی تصمیم‌گیری کنند و هر تصمیمی که دارند را علنا به نهادهای بین‌المللی ورزش اعلام کنند اما متاسفانه هیچ اقدامی صورت نگرفت و همین امر باعث شد خادم از سمت خود استعفا بدهد.

وی افزود: خادم به عنوان یک قهرمان جهان و المپیک نمی‌توانست دائما دروغ بگوید و هزار دوز و کلک بزند تا کشتی‌گیرش محروم نشود. او تا چه حد باید خود را در اتحادیه جهانی کوچک کند و به آن‌ها التماس کند تا کشتی ایران محروم نشود. خادم کسی نیست که با این شرایط بتواند کار کند.

جوادی خاطرنشان کرد: مسئولان هیچ واکنشی نسبت به این اتفاق مهم نداشتند و هیچ اقدامی صورت ندادند. آن‌ها هر تصمیمی که می‌گیرند را باید به نهادهای بین‌المللی ورزش اعلام کنند تا تکلیف یکسره شود و همه ما مجبور به دروغ گفتن نباشیم.

خادم قید سرمربی‌گری تیم ملی را هم زد

رسول خادم رییس فدراسیون کشتی و سرمربی تیم ملی کشتی آزاد ایران ساعتی پیش از سمت ریاست فدراسیون کشتی استعفا داد.

خادم همچنین در حالی که تیم ملی کشتی آزاد ایران فردا پنجشنبه عازم رقابت‌های قهرمانی آسیا در بیشکک پایتخت قرقیزستان است از هدایت تیم ملی نیز کناره‌گیری کرده و همراه این تیم به قرقیزستان نمی‌رود. اما با تاکید رسول خادم، سایر اعضای کادر فنی در این سفر به همراه تیم ملی حضور خواهند داشت و به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

مشتاقی: ما هم دیگر در کشتی نخواهیم ماند/ همه پشت خادم هستیم

بهرام مشتاقی درباره استعفای دسته جمعی اعضای شوراهای فنی کشتی آزاد و فرنگی پس از استعفای رسول خادم اظهار کرد: وقتی مرد اول کشتی ایران با این همه کارکرد و محسنات قید ادامه کار را می‌زند و ترجیح می‌دهد در کشتی نباشد، ما هم دیگر در کشتی نخواهیم ماند. من نیز دیگر هیچ وقت به کشتی برنمی‌گردم و تا خادم نباشد در شورای فنی حضور نخواهم داشت.

عضو شورای فنی کشتی فرنگی با اشاره به پیامدهای این استعفا و ضربه به کشتی ایران چه در داخل و چه در رویدادهای بین‌المللی پیش رو گفت: مرعشیان اولین رییس هیاتی بود که از ریاست هیات کشتی خوزستان استعفا داد و فکر می‌کنم سایر روسای هیات‌های استانی نیز استعفایشان را با توجه به شرایط پیش آمده اعلام خواهند کرد. قطعا اتفاق تلخی رخ داده و از اینکه کشتی به عنوان ورزش اول ایران اینچنین مورد بی‌مهری قرار می‌گیرد، متاسفم. تیم ملی کشتی آزاد فردا عازم مسابقه‌های قهرمانی آسیاست و پس از آن بازی‌های آسیایی و رقابت‌های المپیک را در پیش داریم اما در چنین شرایطی کشتی مطمئنا ضربه سختی خواهد خورد. این جواب و پاداش خادم نبود که به او دهن‌کجی کنند.

وی خاطرنشان کرد: خادم سختی زیادی در مدت حضورش در کشتی کشید و استعفایش باعث شد باری از دوش او و همه ما برداشته شود. امیدوارم افرادی که می‌آیند بتوانند کشتی را سروسامان دهند و کشتی از این اتفاق متضرر نشود.

منبع: ایسنا

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب