۸:۲۵:۳۸ - شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کثافت‌بازی به سبک اصولگرایی
کثافت‌بازی به سبک اصولگرایی / باید ادب و اخلاق را برای چند دقیقه ای مرخصی داد و یک راست رفت سراغ کلمه کثافت و ضمائر آن، کلمه ای که گویی و به انصاف چون خرقه ای برازنده عده ای همیشه بوده و هست. ایران اینفورمر اما اصل مطلب؛ تیتر های این روزهای روزنامه های اصولگرا آنچنان […]

کثافت‌بازی به سبک اصولگرایی / باید ادب و اخلاق را برای چند دقیقه ای مرخصی داد و یک راست رفت سراغ کلمه کثافت و ضمائر آن، کلمه ای که گویی و به انصاف چون خرقه ای برازنده عده ای همیشه بوده و هست.

ایران اینفورمر

اما اصل مطلب؛ تیتر های این روزهای روزنامه های اصولگرا آنچنان تفاوتی با هم ندارد جز اینکه ممکن است دوز کثافت‌بازی آنها کمتر و بیشتر آنهم به فراخور زمان و جریانات روز باشد.

کثافت‌بازی

تیتر امروز صبح (۲۸ بهمن ماه ۹۶) روزنامه ۹دی را که دیدم شوکه نشدم اما همزمان با حرصی که می‌خوردم نیش خندی هم‌ بر لبم‌ آمد از این‌همه نمک خوردن ها و نمکدان شکستن های اصحاب رسانه های اصولگرا در مقابل دولت روحانی و فضای باز رسانه ای موجود که به حق از دستاورد های دولت های روحانی است.

روزنامه ۹ دی با انتشار تیتری کثیف سخنان حسن روحانی در ۲۲ بهمن ماه را دشمن شاد کن و با اشاره به بازخورد های آن این سخنان را بنی‌صدر بازی نام داد و در ادامه این مطلب اشاراتی نیز به سخنان نوری همدانی، کدخدایی و … دارد. هرچند در همان صفحه اول به کثافت‌بازی خود ادامه داده و در تیتری دیگر با اشاره به خانواده مرحوم هاشمی رفسنجانی از کلمه آل فتنه استفاده کرده و در کل صفحه نخست این رسانه نقطه به نقطه آثار کثیف یک تفکر بخوبی مشاهده میشود. تیتر ها و مطالبی که نه تنها مطالبه گری نیستند بلکه هرکدام نقطه های شروع تنش ها و بحران هایی میتواند باشد که امنیت ملی و فضای جامعه را تهدید کند و دریغ از یک زره ای انصاف.

و کلام آخر اینکه امیدوارم کثافت باز های اصولگرا با کثافت کاری های خود  رستگار و محشور گردند.

به قلم:احمدرضا صادقی افجدی /امروز یک آدم سیسای عصبانی

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب