۲۲:۱۵:۳۶ - پنج شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کیانوش‌راد: نهادهای مدنی ستون‌های دموکراسی هستند / سیاست جبهه‌ای باید بین طیف دموکراسی‌خواهان و تحول خواهان در دستور کار قرار بگیرد
عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت تاکید‌ کرد: هرجا نهادها کارامدی بیشتر داشتند، فعالیت‌های دموکراسی‌خواهانه شکل بهتری پیدا کرده است و ستون‌های دموکراسی نهادهای مدنی هستند. به گزارش ایران اينفورمر، محمد نعیمی‌‌پور در نشست واحدهای حزب اتحاد ملت ایران با ارائه گزارشی از فعالیت واحدهای این حزب گفت: باید تلاش شود پتانسیل نیروی پخته و […]

عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت تاکید‌ کرد: هرجا نهادها کارامدی بیشتر داشتند، فعالیت‌های دموکراسی‌خواهانه شکل بهتری پیدا کرده است و ستون‌های دموکراسی نهادهای مدنی هستند.

به گزارش ایران اينفورمر، محمد نعیمی‌‌پور در نشست واحدهای حزب اتحاد ملت ایران با ارائه گزارشی از فعالیت واحدهای این حزب گفت: باید تلاش شود پتانسیل نیروی پخته و نخبه در تهران به کار گرفته شود و همه باید کمک کنیم سال آینده که انتخابات شورایاری است، تاثیرگذار باشیم.

او با اشاره به محله‌هایی که شورایاری با ۱۰۰ رای و کمتر تشکیل می‌شود، گفت: باید در سطح مطالبات محله ورود پیدا کنیم و رای ۱۰۰ نفره به رای ۱۰ هزار نفره برسد و نخبگان وارد فرایند شورایاری‌ها شوند تا این نهاد به جایگاه واقعی خود برسد و امیدوارم این جمع بتواند در کنار واحدهای معتمدان محلات در انتخابات شورایاری تاثیرگذار باشند.

محمد کیانوش‌راد نیز در نشست واحدهای حزب اتحاد ملت گفت: شکی نیست که زنان ما مطالبات انباشته‌ای از کشور دارند. چنانچه این انباشت مطالبات بین اقوام ما، جوانان ما و… هم وجود دارد و این شکاف‌ها می‌تواند تبدیل به بحران‌های اجتماعی در کشور ما شود. اینکه ما چه حرکتی انجام دهیم باید به دنبال حل مسائل از طریق جامعه باشیم، بعد از مجلس ششم قرار بود ما بین مردم باشیم که نیاز به تقویت جامعه و نهادهای مدنی دارد.

او تاکید‌ کرد: هرجا نهادها کارامدی بیشتر داشتند، فعالیت‌های دموکراسی‌خواهانه شکل بهتری پیدا کرده است و ستون‌های دموکراسی نهادهای مدنی هستند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب